Kurumsal

ARS SOĞUTMA SİSTEMLERİ 

Soğuk Hava Depoları ürünlerin depo ömrünü uzatmak ve de ürünün doğal özelliğini bozmadan muhafaza etmek için önemli bir yere sahiptir. Hayvansal ürünler, Tarımsal ürünler, Su ürünleri, Unlu Mamüller, Tıbbi ve Medikal ürünler vb. gibi erken bozulma riski olan tüm ürünlerin ilk aşamasından son aşamasına kadar yani üretiminden başlanılarak tüketimine kadar Soğuk Hava deposunda muhafazası gerekmektedir.

ARS SOĞUTMA olarak tüm soğutma ve soğuk hava depoları ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. En küçük m²’den en büyük m²’lere kadar sınırsız hizmet sunmaktayız. Sadece yapmış olduğumuz işi değil soğuk hava depolarında muhafaza etmek istediğiniz ürünlerin analizini tecrübe etmiş olan proje mühendislerimiz, üretim ekibimiz, montaj ekibimiz ve en önemlisi satış sonrası teknik servis ekibimizle hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz

Firma politikamız, ürün satmanın ötesinde, gereksinimlere en iyi yanıtı veren çözümleri en uygun maliyetle “anahtar teslim” projeler halinde müşterilerine sunmaktır.

Proje öncesi ve sonrasında müşterilerine üstün kaliteli ürünler ve mükemmele yakın hizmet sunulması ARS Soğutmanın vazgeçilmez ilkesidir.

Hedefimiz, standartlara uygun üretim ve ürünlerimizi, ileri hizmet anlayışı ile en iyi şekilde bütünleştiren ve müşteriyle buluşturan referans firma olarak tanınmaktır